В разі смерті людини за кордоном може знадобитися моментальне ухвалення рішення про те, що далі слід робити з тілом померлої людини, як його доставити в Україну і де проводити похорон, які повинні відповідати традиціям, звичаям чи прохання людини перед смертю. В силу досить серйозного емоційного стресу родич померлого може абсолютно не розуміти з чого почати, куди вирушати і як організовувати процес транспортування тіла померлої людини на батьківщину. В даному випадку найбільш актуальним і правильним кроком стане звернення в спеціалізоване ритуальне бюро, яке забезпечить індивідуальний підхід до виконуваного процесу і врахує всі побажання і рекомендації родичів.

Відправлення та зустріч вантажу 200 з Києва цілодобово

Чи не кожна Ритуальна служба в Києві може оперативно розібратися з таким завданням, що вимагає миттєвих рішень і надання спеціалізованого транспорту для доставки померлого в Україну. Саме тому звернення в наше ритуальне бюро може стати тією самою рятівною соломинкою, яка позбавить вас не тільки від прийняття складних і досить емоційних рішень, а й забезпечить виконання поставленого завдання на найвищому рівні.

Відправлення та зустріч вантажу 200 з Києва цілодобово: оперативність, відповідальність, прийнятна вартість

Міжнародні ритуальні послуги сьогодні - це складна процедура, яка залучає до організаційний процес різних фахівців в різних областях для досягнення очікуваного результату: перевезення тіла померлої людини на батьківщину. Це може бути доставка вантажу 200 в Україні, або відправка з України в будь-яку з країн світу. І важливо при цьому врахувати безліч вимог, які можуть бути пред'явлені до транспортування тіла владою країни, в якій загинула людина або приймаючою країною. Нашим ритуальним бюро здійснюється відправка вантажу 200 в будь-яку точку світу з Києва будь-яким із зручних і доступних в фінансовому плані для родичів померлої людини способів.

Доставка вантажу 200 літаком з будь-якої країни світу

Є країни, з яких доставити будь-який вантаж в Україну без перельоту дуже швидко - практично неможливо. Тільки на літаку. І вантаж 200 не є винятком. Саме на літаку можна встигнути доставити труну з тілом до призначеного часу і не підвести родичів померлої людини, які розпланували дату похорону і намітили всі супутні супровідні процедури, а також замовили поминальний обід. Ціни на доставку вантажу 200 в Україні сьогодні залежать від типу транспортування, який буде обраний. Одним з найбільш прийнятних за вартістю і доступності є перевезення померлого на автотранспорті. Однак самим оперативним і єдино вірним в разі, коли тіло знаходиться на зовсім іншому материку, є транспортування вантажу 200 літаком в Україну. Щоб доставка вантажу 200 літаком не стала проблемою для рідних, важливо розуміти, що без відповідної підготовки тіла померлої людини, а також при відсутності спеціального цинкового скриньки, в який буде запаяний труну - на борт літака просто не буде прийнятий такий вантаж.

Відправлення та зустріч вантажу 200 з Києва цілодобово

Документи для перевезення вантажу 200 в Україні:

  • Свідоцтво про смерть з гербовою печаткою;
  • Довідка з СЕС про те, що тіло пройшло всі необхідні медичні процедури;
  • Офіційне свідоцтво, яке підтверджує маніпуляції бальзамування тіла із зазначенням складу і специфіки бальзаму;
  • Свідоцтво про запайку труни;
  • Довідка, що підтверджує відсутність у труні з тілом заборонених предметів, речовин і рідин;
  • Дозвіл на ввезення тіла в Україну, видане консульством або посольством країни;
  • Митна декларація, видана митними службами.

Оформлення документів на ввезення вантажу 200 в Україні має бути виконано професіоналами, так як один неправильно оформлений або відсутньої документ може стати причиною затримки тіла на митниці. А в літак без них і зовсім не пустять. Всі документи повинні бути перекладені на українську мову і завірені нотаріусом.

Ритуальними агентами нашої служби зустріч вантажу 200 з будь-якої точки світу в аеропорту здійснюється в будь-який час доби. Саме тому всі необхідні процедури з проведення похорону, заплановані на конкретну дату і час, виконуються нами своєчасно.

Відправлення та зустріч вантажу 200 з Києва цілодобово Ритуальній службою Києва

Відправлення та зустріч вантажу 200 з Києва цілодобово дозволяє забезпечити своєчасність доставки тіла в будь-яку країну. Таким чином, ми виконуємо взяті на себе зобов'язання перед замовниками і гарантуємо своєчасність доставки тіла людини, якого так чекають вдома, щоб попрощатися. Для досвідчених професіоналів немає ніяких складнощів в оформленні та відправку вантажу 200 з аеропорту Бориспіль в Києві, так як процедура митного оформлення такого вантажу відома нашим фахівцям до дрібниць. Всі необхідні маніпуляції з тілом контролюються, а супровідні документи оформляються з урахуванням вимог перевізника і приймаючої сторони.

Відправлення та зустріч вантажу 200 з Києва цілодобово

Якщо потрібно зустріти труну з тілом, то зустріч вантажу 200 в аеропорту Бориспіль в Києві для наших співробітників - процедура, яку вони виконували не раз, і не два. Для транспортування труни вже на території нашої країни підбирається наземний ритуальний транспорт, після узгодження з родичами померлого. Вартість зустрічі вантажу 200 в Києві обговорюється індивідуально і може залежати від декількох факторів, серед яких наявність допоміжних послуг, організація і проведення похорону, грає досить важливу роль. Вартість відправки вантажу 200 з Києва також може залежати від виду Катафальні транспорту та особливостей транспортування, які можуть виникнути в процесі. Довіряючи такі досить складні процеси професіоналам можна повністю перекласти свої турботи на їхні плечі і спокійно попрощатися з померлим родичем або стримати дане перед ним слово поховати його на батьківщині або в місці, в якому він захотів бути похованим.

Ритуальна служба в Києві, працюючи цілодобово у своєму розпорядженні достатню штатом професіоналів для відправки і зустрічі вантажу 200 з усього світу. Працюючи злагоджено з усіма ритуальними службами України, Європи і світу, ми оперативно і професійно виконаємо доставку тіла померлого з труною для подальшої організації похорону, Збережемо ваші нерви і час!