Розшук і репатріація громадян України з будь-якої країни світу.

Маючи партнерів по всьому світу ми можемо запропонувати
високу якість обслуговування практично в будь-якій точці земної кулі!

 

Авто
перевезення

Якісне та своєчасне перевезення вантажу 200 на катафалках забезпечується нашими фахівцями завдяки правильному підбору транспорту та професійному оформленню всіх супровідних документів.

ЖД
перевезення

Індивідуальний підхід до транспортування вантажу 200 дозволяє отримати якісні послуги за найбільш прийнятними цінами. Розробка маршруту слідування вантажу 200 гарантує своєчасну доставку.

Авіа
перевезення

Доставка вантажу 200 авіатранспортом: оперативно, в будь-які регіони, з наданням повного комплексу ритуальних послуг. Професійна робота, індивідуальний підхід, оформлення документів на митниці.

 

Вантаж 200: доставка, перевезеня, транспортування – якісно та оперативно від професіоналів

Транспортування вантажу 200Транспортування вантажу 200 – це складний організаційний процес, який вимагає не тільки знання всієї специфіки оформлення супровідних документів, але й особливостей проведення медичних маніпуляцій з тілом покійного: його бальзамування та транспортування в спеціальному цинковому ящику. Наші фахівці пропонують професійний підхід до виконання кожної заявки, оформлюючи всі необхідні документи та взаємодіючи з посольствами багатьох країн для забезпечення своєчасного виконання послуги та доставки тіла померлого на місце призначення.

Відправка вантажу 200 - один із основних напрямків нашої діяльності. Ми знайомі з усіма тонкощами оформлення документів, наші співробітники моментально підберуть оптимальний маршрут, повністю виконають транспортування, визначать потрібний авіарейс, допоможуть відправити вантаж 200 і зустріти його в пункті призначення. Дотримання всіх вимог оформлення вантажу 200 для перевезення, грамотність і відповідальний підхід до кожного замовлення гарантовані.

 

«Ритуал Спецвантаж» відправляє вантаж 200 практично в будь-якому напрямку.
Ми подбаємо про підготовку контейнера, бальзамування тіла та запаювання, підберемо оптимальний авіарейс і замовимо квитки, здійснимо повний супровід вантажу 200 у разі необхідності.

 

Ми здійснюємо перевезення на катафалку понад 15 років.

Перевезення вантажу 200 на катафалкуПеревезення вантажу 200 на катафалку – це найбільш зручний і фінансово виправданий спосіб доставки тіла покійного по Україні, СНД та країнах ближнього зарубіжжя. Наші катафалки мають всі необхідні ліцензії та дозволи на перевезення подібного типу. Маючи в розпорядженні автопарк різних катафалків, ми можемо запропонувати мінівени на 1 -5 посадочних місця, автобуси великої місткості на 10 – 15 місць та катафалки ВІП – рівня Lincoln та Cadillac. Наша компанія пропонує повний комплекс ритуальних послуг, які можуть бути професійно надані на території України та будь-якої держави Європи.

Ми проконсультуємо щодо необхідних похоронних засобів та документів для перевезення, а також візьмемо на себе всі турботи по перевезенню: від вибору підходящого транспортного засобу та розробки маршруту до спілкування з прикордонниками. У нас працюють тільки досвідчені водії, а транспортні засоби проходять регулярний технічний огляд і відрізняються надійністю і комфортом. Крім того, усвідомлюючи делікатність завдання, наші працівники готові оточити родичів померлого турботою і розумінням.

 

Наша компанія здійснює перевезення тіл покійних із зони АТО.
Для цього ми використовуємо спеціальний транспорт, обладнаний всім необхідним.

 

Звертайтесь в зручний час – Ми працюємо цілодобово

contacts

Телефони

+38 044 578-05-01
+38 063 578-05-01 (Viber/WhatsApp)

Адреса

Головний офіс:
Україна, Київ
вул. Мукачівська, 5А

E-mail

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.