При смерті людини в іншій країні або навіть на іншому континенті необхідно підшукувати оптимальні шляхи доставки його тіла на батьківщину. Якщо країна, в якій він помер, знаходиться в доступній близькості і єдиним недоліком залучення наземного транспорту є час, що витрачається на перевезення померлого за кордоном, то в даному випадку можна скористатися послугами авіаперевізника і доставити вантаж 200 літаком. Якщо ж смерть настала в країні, розташованій у великій віддаленості від України, то єдино вірним вибором способу перевезення стане транспортування вантажу 200 в Україні літаком. Цей варіант підходить у тих випадках, коли необхідно терміново доставити труну з тілом, встигнути до призначених похорону або часу, на яке збираються родичі з усіх куточків світу. Також, цей спосіб перевезення вибирають в тому випадку, якщо бажання очікувати доставки померлого або залучати наземний транспорт - немає.

Детальніше...

Смерть близької людини в чужій країні, нехай навіть розташованої по сусідству з Україною, є не тільки великим стресом і горем, але і досить витратним за витрачаються годинах і фінансів подією. Причому доставка вантажу 200 з модів може зайняти багато часу і зайняти чимало нервів, навіть незважаючи на те, що в цій країні можуть розмовляти однією з вами мовою. Сама специфіка оформлення необхідних для перетину кордону документів вимагає уваги і наявності відповідних знань і навичок. І відсутність навіть одного з необхідних супровідних документів може призвести до того, що вантаж 200 затримають на кордоні, і & nbsp; вам все одно доведеться переоформляти їх, в черговий раз, відправившись в місце, де & nbsp; помер чоловік. Це може привести до затримки транспортування померлого, що вплине на дату і час проведення запланованих похорону.

Детальніше...

Сьогодні смерть людини за межами України, часто супроводжується великими клопотами, які можуть істотно затягнути час оформлення процедури транспортування та підготовки тіла померлого і всіх необхідних документів для цього. Якщо людина з подібними завданнями не стикався, робити послідовні кроки в разі смерті людини в Чехії - дуже складно. І особливо складно зробити це в чужій країні.

Детальніше...

Періодичне відвідування Європи українцями стало буденною справою і все завдяки доступності Євровізи і безперешкодного перетину багатьох європейських кордонів. І їдуть туди українці не тільки для того, щоб насолодитися європейськими красотами. Є й інші причини для цих поїздок - відвідання родичів, які проживають за кордоном, розглянути пропозиції про вступ до іноземних ВНЗ, побачити щось кардинально відрізняється від життя в Україні. І кожна поїздка унікальна по-своєму, а деякі з них з щасливою поїздки перетворюються в трагічний випадок, який стає справжнім горем для родичів. І це - смерть людини за межами України. Саме вона стає самим справжнім стресом і випробуванням для рідних, які повинні привезти тіло померлого родича на батьківщину. Тому при виникненні подібних випадків, багато людей звертаються в спеціалізовані ритуальні бюро, які можуть виконати повний комплекс ритуальних послуг і зробити це швидко, якісно і без додаткового стресу для його рідних.

Детальніше...

Смерть близької людини за межами України - серйозний емоційний стрес і поява маси турбот і клопоту у його рідних. Особливо, якщо вони не були готові до такого складного періоду в їх житті. Хоча, хто може бути готовим до такої ситуації? Навіть відправляючи рідну людину на лікування за кордон, завжди жевріє надія, що він повернеться живим і здоровим. Саме тому, якщо це трапляється, доводиться брати себе в руки і готуватися до процесу репатріації тіла померлої людини в Україні. Розглянемо ситуацію, коли людина померла в Данії і його необхідно привезти в Україну. Відстань передбачає досить оперативну транспортування, однак, перетинати необхідно кілька кордонів, а це значить, слід ретельно підготуватися до процесу перетину митних постів за допомогою оформлення всіх необхідних документів. Транспортування вантажу 200 з Данії в Україну передбачає перетин кордонів самих країн, а також Німеччини та Польщі.

Детальніше...

Раптова смерть людини не в своєму місті може привести до серйозних проблем у його рідних, адже тіло необхідно доставити і поховати на батьківщині. Саме так найчастіше і відбувається, тому процес організації та проведення похорону часто довіряють професіоналам, здатним виконати весь комплекс ритуальних послуг і забезпечують своєчасну доставку вантажу 200 по Україні в тому випадку, якщо це необхідно. Ритуальне бюро в Києві "Ритуал Спецвантаж", яке не перший рік надає послуги з перевезення вантажу 200, чітко знає перелік необхідних документів, особливості виконання такого замовлення і специфіку перевезення труни з тілом при різних погодних умовах і вимогах. При необхідності ми можемо надати транспорт для перевезення тіла з будь-якого міста в крематорій Києва, Харківа чи Одеси.

Детальніше...

Смерть людини далеко від дому досить часто зустрічається і може стати абсолютно несподіваною і передчасною. У ситуації, коли він вирушає на лікування в іншу країну або його вік передбачає такий результат - це одне, але коли людина повна сил, енергії, здоровий і не мав натяків навіть на проблеми зі здоров'ям - це інше. Але і в тому і в тому випадку його смерть - велике горе для рідних і близьких. Крім стресу, отриманого з звісткою про смерть, вони тепер повинні зайнятися підготовкою процесу перевезення тіла з іншої країни в Україну і організацією похорону. Розглянемо ситуацію, коли людина помирає в сусідньому з нашою країною державі - в Польщі. В даному випадку для доставки тіла померлого підходить перевезення вантажу 200 з Польщі в Україну автотранспортом, що оперативно і досить прийнятно по ціновій політиці для багатьох наших клієнтів.

Детальніше...

Специфіка проведення перевезень вантажу 200 по Україні полягає в правильному підборі ритуального транспорту і водіїв, які займуться даною перевезенням. Відсутність перетинаються кордонів і складнощів в оформленні документів істотно полегшує процес транспортування покійного, але навіть в такому випадку родичі померлої людини частіше звертаються до допомоги ритуальних агентств. Чому це так важливо? Найчастіше транспортування труни з тілом затягується на день, добу або навіть дві доби, тому впоратися з цим завданням без наявності відповідних навичок або відповідного спец автотранспорту - практично нереально. В такому випадку на допомогу приходять професійні агенти ритуальної служби "Ритуал Спецвантаж" в Києві, які планують, виконують і контролюють процес доставки вантажу 200, а також при необхідності оперативно і правильно реагують на виникаючі проблеми.

Детальніше...

Раптова смерть людини не в своєму місті стає серйозним емоційним стресом для його рідних, які повинні впоратися з натовпу горем і подумати над тим, як перевезти труну з тілом людини по Україні. Зробити це самостійно цілком можливо, але при дотриманні наступних умов: наявності вантажного або вантажопасажирського транспорту, бажання займатися подібною процедурою і відповідних погодних умов: при низьких температурах повітря перевозити тіло набагато простіше для дотримання його цілісності й схоронності. При високих - перед транспортуванням слід проводити з тілом певні маніпуляції (бальзамація тіла померлого), яка забезпечить його збереження.

Детальніше...

Якщо людина померла за кордоном незалежно від причини смерті і особливостей стану тіла людини, перевозити його слід за всіма вимогами транспортування померлих людей в конкретній країні. І Україна - не виняток. Для перевезення померлої людини по Україні необхідно вибрати відповідний транспорт і забезпечити недоторканність, а також герметичність тіла під час транспортування. При високій температурі повітря навколишнього середовища бажано залучати транспорт зі спеціальною рефрижераторною установкою, яка може забезпечити відповідну температуру або використовувати цинкову упаковку, ящик. Оформлення замовлення ритуального транспорту виконується в спеціалізованому ритуальному агентстві "Ритуал Спецвантаж", яке має в своєму розпорядженні великим вибором ритуального транспорту, організовує і виконає перевезення вантажу 200 як по території України, так і ближнього зарубіжжя.

Детальніше...