Чи знаєте, що найскладніше в житті людини? Ні - це не разові проблеми з улюбленими людьми або навіть великі розборки на роботі, не втрата грошей і навіть не повне самотність. Найскладніше і емоційно в тому числі - це проблеми зі здоров'ям, включаючи у рідних і близьких, а також їх смерть, особливо - несподівана. Справитися можна практично з усім, а з цими двома ситуаціями - дійсно турботами і справжнім горем, можна впоратися тільки за допомогою досвідчених фахівців, справжніх професіоналів своєї справи. Безумовно, здоров'я можна поправити, емоційний стан - поліпшити, також за допомогою рідних і близьких можна організувати і провести похорон в Україні. Але що робити, якщо несподівано настала смерть людини за межами України сьогодні? Як не зануритися в пучину безвиході і туги, абсолютно не розуміючи, як повернути тіло додому і поховати людину тут - в Україні? Чи не вганяти себе в депресію і не опускайте руки! Сьогодні з цими складнощами впоратися досить нескладно і для цього необхідно всього лише звернутися за допомогою до професіоналів.

Транспортування вантажу 200 літаком в Україну

Ритуальна служба в Києві пропонує вам звернути увагу на наші похоронні послуги в Україні сьогодні. Ми підходимо індивідуально до кожного горю, надаючи можливість нашим клієнтам відчути потужну підтримку і впевненість в тому, що все буде виконано в належному вигляді. Одним з найбільш ефективних і оперативних способів повернути тіло додому з будь-якої країни є доставка вантажу 200 літаком в Україну. Саме так можна швидко і без складнощів виконати волю померлого - повертаючи його на батьківщину або задовольнити побажання родичів в якнайшвидшому поверненні їх близької людини в рідну домівку. Сам процес транспортування вантажу 200 літаком в Україну є швидким, гарантійним і досить організованим. Але ті моменти, з якими доведеться зіткнутися родичам померлої людини після його смерті за кордоном, вирішивши зайнятися доставкою тіла в Україну самостійно, можуть відбити їх бажання довести справу до кінця або опустити руки.

Доставка вантажу 200 літаком з будь-якої країни світу: особливості та специфіка виконання процедури

Перш за все, необхідно приділити увагу документам, які без правильного підходу до їх оформлення, можуть стати причиною відмови в перетині кордону або транспортування літаком такого вантажу або затримати процес доставки тіла на невизначений час. Оформлення документів на вантаж 200 включає в себе роботи з оформлення повного переліку підписаних і затверджених документів, без яких транспортування тіла померлої людини в цинковій труні неможлива.

До цього переліку необхідних документів, входять:

  • гербовое свідоцтво про смерть людини;
  • довідка з санепідемстанції;
  • свідоцтво про бальзамування тіла, в якому вказана специфіка і склад матеріалу, яким проводилося бальзамування, а також схема виконаних робіт;
  • довідка про не здійснення, в якій підтверджується відсутність сторонніх предметів, рідин або речовин в труні, а також про проведення процедури запаювання цинкового скриньки;
  • при і міжнародних перевезеннях має бути дозвіл від консульства або посольства країни на ввезення труни з тілом, в нашому випадку - дозвіл від представників України;
  • перекладені і завірені нотаріусом документи;
  • митне оформлення вантажу 200 підтверджується митною декларацією.

Сам процес перевезення вантажу 200 літаком в Україну також може зайняти чимало часу, так як деякі моменти, які слід враховувати - про них можуть не знати люди, вперше стикаються з даними організаційним процесом. В специфіці та особливостях таких дій розбирається Ритуальна служба в Києві, яка не тільки може виконати всі необхідні підготовчі процедури, але і організувати супровід вантажу 200 до аеропорту. Саме тому, простіше буде звернутися в спеціалізоване ритуальне бюро, ніж намагатися зробити все ці процедури самостійно, нерідко - в абсолютно чужій країні з незнайомим мовою спілкування і відсутніми друзями поруч, які могли б морально підтримати. І найчастіше родичі померлих людей так і роблять: набагато простіше парою дзвінків розібратися з усіма моментами, ніж намагатися бути особисто присутнім при підготовці до перевезення померлого в Україну і виконувати всі необхідні маніпуляції.

Транспортування вантажу 200 літаком в Україну

Безумовно, транспортування вантажу 200 літаком в Україну з будь-якої країни буде досить витратним заходом. Але це найшвидший спосіб доставки тіла на батьківщину. Доставка померлого літаком по всьому світу - це найбільш оптимальний і оперативний спосіб щодо тимчасового обмеження. На транспортування такого вантажу наземним транспортом з найвіддаленіших від України країн може знадобитися дуже багато часу. Підготовка тіла до перевезення вантажу 200 літаком виконується співробітниками ритуальних бюро тієї країни, в якій загинула людина. Вони досконально знають специфіку роботи місцевих установ, без узгодження і роботи яких транспортування вантажу 200 з-за кордону літаком неможлива. Завдяки їх злагодженій і відповідального підходу, швидкість оформлення і доставки вантажу в аеропорт істотно підвищується.

Як оформити замовлення на доставку померлого літаком в Україну?

Якщо у вас хтось помер за кордоном, і ви не знаєте з чого взагалі починати процес репатріації, ми рекомендуємо вам зателефонувати в наше Ритуальне бюро в Києві і отримати необхідні консультації. Багато наших клієнтів після отримання відповідей на всі питання, що цікавлять заспокоюються і довіряють цю процедуру нашим фахівцям. Вартість транспортування вантажу 200 літаком в кожному окремому випадку обмовляється окремо, адже залежить вона від дальності місцезнаходження країни, а також виникненні різних нюансів, які можуть вплинути на її підвищення або пониження. Точно відомо, то, що ціна перевезення вантажу 200 літаком набагато перевищує номінальну вартість відправки такого вантажу на наземному транспорті. Але по оперативності така доставка завжди швидше.

Транспортування вантажу 200 літаком в Україну

До переліку наших послуг входить не тільки транспортування вантажу 200 літаком в Україну. Крім всіх процесів, пов'язаних з організацією та перевезенням вантажу 200, нашими співробітниками, також виконується зустріч вантажу 200 в аеропорту Києва; а також транспортування тіла померлої людини до місця проведення похорону, а потім - і до кладовища. Погоджуючи процедуру доставки тіла з-за кордону, ми також можемо організувати і провести похорон вже на території нашої країни - в Києві та Київській області. Організація похорону в Києві виконується на високому професійному рівні з урахуванням усіх вимог і побажань рідних померлої людини. Ми можемо взяти на себе абсолютно всі організаційні моменти, включаючи підбір місця на кладовищі в Києві та Київській області. Набагато легше впоратися з організацією всього похоронного процесу і передати ці всі турботи фахівцям, ніж займатися цією процедурою самостійно і упустити щось дуже важливе і значуще для родичів померлої людини. Також, до переліку пропонованих нами послуг входить організація поминального обіду в будь-якому районі м.Києва поруч з метро. Ви зможете достойно пом'янути померлого родича в ресторані, кафе або поминальної. Всі ці моменти окремо обговорюються з нашими менеджерами.

Працюючи з професіоналами, ви збережете нерви, виграєте час і заощадите ваші гроші!