Раптова смерть людини за межами України є не тільки сильним стресом для його рідних в емоційному плані, але і досить серйозним випробуванням, з яким необхідно впоратися для того, щоб перевезти тіло померлого родича додому. В один момент може впасти вся налагоджена життя, а низка питань, з яким доводиться стикатися рідним при оформленні та організації перевезення тіла - перетворюється в багатоденне випробування нервів, психіки і нерідко фізичного стану людини. І в такому випадку самим раціональним і часом навіть єдино вірним способом вирішення такого завдання стає звернення до спеціалізованих організації та Ритуальні агентства, які можуть вирішити виникаючі питання і допомогти з транспортуванням тіла з будь-якої країни в Україну. Наше ритуальне бюро в Києві пропонує послуги транспортування тіла з будь-якої країни в Україну - будь-яким зручним і доступним у фінансовому плані способом.

Транспортування вантажу 200 з Португалії в Україну

Міжнародні ритуальні послуги, пропоновані співробітниками нашого ритуального бюро - це максимально тактовний підхід до горя людей, оперативне вирішення виникаючих проблем і доставка тіла померлої людини в обумовлений час для проведення процедур прощання з померлим чоловіком вже в Україні. Ритуальна служба в Києві пропонує повний комплекс послуг, який може знадобитися в процесі транспортування вантажу 200 з Португалії в Україну. Фахівці нашого бюро беруть на себе організацію транспортування, оформлення документів, а також узгодження всіх необхідних моментів у відповідних інстанціях на території іншої держави і в межах нашої країни. Маючи в своєму розпорядженні солідним досвідом виконання подібних процедур, ми точно знаємо які кроки робити для оперативного і якісного вирішення виникаючих питань.

Оформлення документів для перевезення вантажу 200

В процесі транспортування тіла померлої людини з однієї країни в іншу може знадобитися оформлення та реєстрація деяких документів, які дозволять задокументувати смерть людини в цій країні і зробити проїзди через кордон транспорту з тілом безперешкодними. Якщо настала смерть людини за межами України, а його родина не знає з чого починати транспортування тіла, оформлення всіх паперів і необхідні процедури, наші фахівці допоможуть у вирішенні даної проблеми і продумано підійдуть до кожної процедури, прискорює процес узгодження і відправки тіла в Україну. Транспортування вантажу 200 по Європі в такому випадку здійснюється будь-яким із зручних способів для рідних померлої людини, так як транспортування літаком - досить дорогий спосіб, який не завжди по кишені родичам померлої людини.

Організація транспортування вантажу 200 з Португалії в Україну: документи, які необхідно оформити:

  • Св-во про смерть (гербовое);
  • Переклад паспортних даних померлої людини;
  • Довідка про не здійснення в труну сторонніх заборонених і небезпечних предметів;
  • Довідка з санепідемстанції;
  • Для судових випадків необхідна довідка з прокуратури.

Організація транспортування вантажу 200 з Португалії

Доставка тіла в Україну з Європи - це досить складний і відповідальний процес, яким повинні займатися професіонали. Родичам померлого зробити це без навичок і досвіду достатньо складно, а іноді і зовсім - неможливо. Надаючи міжнародні ритуальні послуги вже більше 30 років, ми оперативно впораємося з будь-якими поставленими перед нами завданнями і зможемо перевести тіло померлої людини негайно. Час транспортування померлого - також відіграє дуже важливу роль, адже часто підготовка до похорону і сам похорон в Києві призначені на конкретний час, тому доставити тіло необхідно своєчасно. Ціна транспортування вантажу 200 з Португалії в Україну на наземному транспорті набагато нижче, ніж вартість відправки на літаку. Саме тому, багато наших клієнтів вважають за краще оформити замовлення катафалка для перевезення вантажу 200 в Україні. При бажанні родичі померлої людини можуть супроводжувати труну з тілом свого родича з однієї країни в іншу.

Транспортування вантажу 200 з Португалії в Україну може тривати довше в тих випадках, коли смерть людини викликає у правоохоронних органів питання, або причина смерті - насильницька. У такому випадку буде потрібно трохи більше часу на оформлення всіх необхідних процесів і документів, а також огляд тіла фахівцями. Після завершення всіх необхідних процедур влади дають дозвіл на вивезення тіла в іншу країну. Наша Ритуальна служба в Києві організовує зустріч тіла з-за кордону, а також забезпечить повну організацію похорону і підбір місця на кладовищі до похорону. Володіючи солідним досвідом роботи, ми можемо виконати різні прохання родичів померлої людини, які стосуються вибору труни, одягу або оформлення труни аксесуарами. Ми надамо послуги моргу, а також допоможемо з організацією поминального обіду в будь-якому районі м.Києва.

Транспортування вантажу 200 з Португалії в Україну

Міжнародні перевезення померлих з Португалії в Україну сьогодні виконуються нашими фахівцями на високому професійному рівні. У нашому розпорядженні великий вибір транспорту, який може перевозити такий вантаж. Вартість транспортування вантажу 200 з Португалії в Україну сьогодні озвучується нашими менеджерами після узгодження всіх важливих моментів. Ви можете замовити катафалк для перевезення вантажу 200 в Україні з Португалії, або ми підберемо спеціальний транспорт з рефрижераторною установкою. Солідний досвід в перевезеннях дозволяє нашим фахівцям без зволікання оформляти всі необхідні документи для перетину кордонів, що істотно прискорює сам процес транспортування померлого. При необхідності ми можемо звернутися до наших колег в Португалії, і вони допоможуть організувати транспортування покійного, оформлення свідоцтва про смерть, а також його підготовку до майбутньої перевезення. Зустріч вантажу 200 з Португалії в Києві здійснюється нашими співробітниками Ритуальній служби - цілодобово.

У цей скорботний час Ритуальне Бюро в Києві професійно та оперативно допоможе вирішити БУДЬ-ЯКІ питання транспортування померлого з-за кордону. Підходячи до вашого горя, як до свого особистого - ми з розумінням і відповідальністю доставимо вантаж 200 з Португалії в Україну, організуємо зустріч тіла з труною в Києві, включаючи комплексні послуги моргу, підберемо і бронюємо ритуальний транспорт на похорон в Києві та Київській області та замовимо гідний поминальний обід в кафе поряд з метро на завтра.