Якщо у вашій родині трапилася біда, але людина померла не в місті, де ви знаходитеся, а за його межами, наша Ритуальна служба в Києві "Ритуал Спецвантаж" організовує доставку тіла померлого по Україні цілодобово. Організація і виконання перевезення вантажу 200, вимагає не тільки наявності спецтранспорту, а й знання деяких нюансів транспортування померлого з одного міста в інший, які можуть вплинути на оперативність, правомірність і специфіку виконання поставленого завдання. Також, дуже важливо довіряти перевезення померлого по Україні досвідченим і професійним водіям, які досконало знають маршрути проходження між містами України і можуть перевозити вантажі 200 якісно: в будь-якому напрямку і в будь-яких ситуаціях.

Цілодобова доставка тіла по Україні

Перелік завдань, які виконують перевізники Ритуальній служби "Ритуал Спецвантаж" в Києві:

 • оформлення документів про смерть;
 • підготовка ритуального транспорту до виконання перевезення по Україні;
 • вибір труни, одягу, взуття для покійного, аксесуарів;
 • вибір живих квітів та оформлення вінків при необхідності;
 • узгодження маршруту транспортування покійного з родичами померлої людини;
 • перевезення померлого по Україні: оперативно і цілодобово;
 • своєчасна доставка тіла до місця призначення, до похорону.

У тому випадку, якщо в місті, в якому помер чоловік, надають послуги наші партнери, ми узгоджуємо всі важливі моменти, і вони організовують відправку померлого по Україні без залучення його родичів до процесу транспортування і оформлення документації. Навіть незважаючи на те, що нікого з ритуальних агентів нашого ритуального бюро там може і не бути, всі необхідні організаційні та транспортувальні процеси виконуються на належному рівні, а документи готуються без проблем. Високоякісні послуги, професійний підхід до виконання поставлених перед нами завдань, а також високий ступінь відповідальності наших співробітників перед клієнтами, гарантують оперативність і якісне перевезення тіла померлого в інше місто по Україні.

У рішенні яких питань при транспортуванні тіла, беруть участь родичі померлої людини:

 • вибір транспорту для перевезення померлого;
 • вибір труни для транспортування тіла;
 • при бажанні ними здійснюється підбір одягу, взуття, аксесуарів та інших ритуальних елементів;
 • узгодження часу доставки труни з тілом в вказане місце, до похорону.

Дуже часто реєструється замовлення ритуального транспорту на завтра; терміново зважаючи трапилася смерті людини і необхідності оперативного вирішення виникаючих питань і узгодження часу проведення похоронного процесу. Для того, щоб забезпечити своєчасність проведення похоронної послуги, а також виключити можливість запізнення до початку відспівування, нашим ритуальним бюро надається послуга цілодобової доставки тіла, яка дозволить виповнити всі необхідні процедури своєчасно і без затримок, доставляючи тіло в будь-який регіон України, в обумовлений і узгоджений термін.

Цілодобова доставка тіла по Україні

Яка вартість доставки тіла по Україні?

Сучасні реалії такі, що ціна доставки померлого може істотно вплинути на рішення родичів звернутися в спеціалізоване ритуальне бюро, або спробувати самостійно впоратися з цим завданням. Ритуальна служба "Ритуал Спецвантаж" в Києві, пропонує свої послуги на самих прийнятних умовах в Україні. Ми надаємо можливість кожному замовнику не тільки отримати недорогі послуги цілодобової доставки тіла по Україні, а й зробити це по найприйнятнішою ціною. Завдяки великому вибору транспорту для доставки тіла покійного по Україні, ми можемо запропонувати лояльні умови доставки тіла вашого рідного людини для того, щоб ви змогли з ним гідно попрощатися і поховати, але без істотних фінансових витрат і витрат.

Наше ритуальне бюро надає максимум потрібних і важливих послуг перевезення тіла:

 • доставка померлих по містах України незалежно від відстані;
 • можливість бронювання ритуального транспорту на завтра;
 • лавірування і заміна ритуального транспорту на інший, в процесі вже зробленого замовлення на перевезення тіла;
 • своєчасність доставки померлого по Україні;
 • можливість супроводу труни з тілом родичами померлого.

Забезпечуючи своєчасність доставки померлого по Україні, ми мінімізуємо стрес рідних і близьких людини, намагаючись виконати їх прохання і не привертати їх для виконання якихось окремих робіт або процедур. Саме в цьому і полягає суть послуг з доставки тіла померлого, нашого ритуального бюро: мінімізувати стрес рідних і забезпечити індивідуальний підхід до кожного звернення в наше бюро. Завдяки тому, що нами надаються послуги цілодобової доставки тіла, ми можемо забезпечити своєчасність і оперативність виконуваної послуги, щоб заплановані на конкретний час похорон відбувся без затримок і ексцесів.

Нашими фахівцями організовується відправка померлого по Україні в тому випадку, якщо він жив і працював у Києві, а ховати його будуть в місці, де він народився або виріс. Для цього ми надаємо спецтранспорт, який підбирається з урахуванням вимог рідних і підходящої вартості. Вартість відправки тіла на катафалку ВІП статусу вище, ніж перевезення померлих по містах України на вантажному або вантажопасажирському транспорті. Але якою б транспорт ви не вибрали, ми постараємося зробити все можливе для того, щоб саме перевезення померлого і її швидкість були виконані на належному рівні з урахуванням усіх важливих і потрібних моментів.

Цілодобова доставка тіла по Україні

Додатково наші фахівці займуться оформленням всіх необхідних документів навіть у тому випадку, коли виконується не тільки організація транспортування померлих по містах України, а й в інші країни або з інших країн. Завдяки тому, що виконується цілодобова доставка тіла, наше ритуальне бюро "Ритуал Спецвантаж" в Києві, виконує взяті на себе зобов'язання швидко, якісно і без затримок. Щоб транспортування тіла покійного в інше місто була виконана з усіма почестями і відповідністю правилам і канонам віросповідання померлої людини, нам необхідно надати максимум потрібної інформації. Оренда катафалка цілодобово надається нами на найкращих умовах в Києві. Щоб замовити ритуальний транспорт на завтра, зателефонуйте нашим менеджерам і обговоріть ці питання. Ціна доставки померлого буде залежати від багатьох факторів, які враховує наш менеджер при озвучуванні остаточної вартості послуг.

Працюючи цілодобово, ми оперативно і вчасно доставимо тіло померлого по Україні, до похорону.