Чи складно організувати похорон в Україні сьогодні? Наскільки доцільніше звернення в спеціалізоване ритуальне бюро для виконання організаційних заходів, щоб у родичів була можливість попрощатися з померлим чоловіком і не відволікатися на вирішення численних проблем при організації похорону? А що робити, якщо людина померла за межами країни і крім організації похорону, необхідно подбати про доставку тіла померлого в Україну? Все досить просто вирішити, якщо звернутися в спеціалізоване ритуальне бюро, до переліку послуг якого входить доставка труни з тілом з Росії. Наша Ритуальна служба "Ритуал Спецвантаж" в Києві надає послуги, які можуть знадобитися на будь-якій стадії організації та проведення похорону. Також, до переліку додаткових послуг входить транспортування тіла померлої людини з будь-якої країни світу, зручними для замовника способами. При цьому може бути використаний наземний транспорт, ЖД транспорт, а також літак. У деяких випадках, - дуже рідкісних, можна скористатися послугами водного транспорту - коли залучення допомоги інших видів транспорту - неможливо.

Цінова політика Ритуальній служби в Києві

Вартість перевезення вантажу 200 з Росії в Україну формується з урахуванням деяких факторів, які можуть істотно вплинути на підсумкову суму. До цього переліку входять: потреба в катафалку ВІП класу, наприклад; дальності відстані - звідки необхідно доставити труну з тілом; потреба в оформленні митних документів, які передбачають звернення в різні інстанції; необхідність в супроводі вантажу 200, або його зустрічі або відправлення в країні призначення.

Вартість перевезення вантажу 200 з Росії в Україну

Дуже важливо: для транспортування вантажу 200 на літаку необхідно подбати про цинковій ящику, в якому буде транспортуватися труну з тілом. Також, дуже важливо провести необхідні медичні маніпуляції з тілом, які є обов'язковими для отримання дозволу на даний тип транспортування. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором способу транспортування вантажу 200, оформленням всіх необхідних документів на митниці і можуть супроводжувати труну з тілом до місця призначення. Ціна доставки померлого з Росії в Україну на літаку найвища. Але є і переваги у даного виду транспортування - швидкість, з якою виконується доставка вантажу 200. До того ж, в деяких випадках доставка тіла померлого іншими способами неможлива.

Як оформити замовлення ритуального транспорту?

  • У залежності від дальності розташування регіону, в якому знаходиться тіло вашого родича, виберіть найбільш підходящий варіант ритуального транспорту для доставки вантажу 200;
  • Визначте, наскільки важливо для вас проходження катафалка ВІП рівня по всій території Росії і України, і якщо це дійсно важливо - виберіть відповідну модель з наявних у нас в портфоліо, або надайте нам можливість вибрати відповідний ритуальний транспорт для цих цілей;
  • Відвідайте наш офіс Ритуальній служби "Ритуал Спецвантаж" в Києві, для більш детального узгодження особливостей перевезення вантажу 200.

Персональний агент ритуальної служби супроводжує процес транспортування вантажу 200 з моменту оформлення документів померлої людини в Росії і до надання документів на руки родичів; або до повного проведення ритуальної процедури, яку родичі замовили. Ми можемо надати повний комплекс ритуальних послуг, а також можемо реалізувати часткові запити, які не під силу виконати родичам померлої людини. У деяких випадках родичі хочуть супроводжувати тіло в процесі його транспортування з Росії; ми надаємо вантажопасажирський транспорт і без проблем задовольняємо це прохання. Але найчастіше нам довіряють весь процес перевезення, займаючись організаційними моментами на території України і підготовкою до майбутніх похорону.

Також ви можете оформити замовлення ритуального транспорту з Росії, який доставить труну з тілом в будь-яке місто України. Але, в такому випадку вартість послуг буде набагато вище - в цьому вже переконалися наші клієнти, які після прорахунків і оцінки ситуації все одно звертаються в наше Ритуальне бюро "Ритуал Спецвантаж" в Києві. Ми виїжджаємо з України в Росію і повертаємося дуже оперативно, а наявність досвіду на митниці з оформленням всіх документів істотно скорочує час перетину кордонів. Вартість перевезення вантажу 200 з Росії в Україну в нашому ритуальному бюро нижче, ніж в будь-якому іншому в Україні і набагато нижче, ніж в будь-якому ритуальному бюро, яке доставить вантаж 200 з Російської Федерації. У чому специфіка організації такого перевезення померлого? У знанні тонкощів оформлення документації, погодження з усіма інстанціями в Росії і оформленням пропуску для митниці.

Вартість перевезення вантажу 200 з Росії в Україну

Територія Росії охоплює велику площу і саме тому дізнатися вартість перевезення вантажу 200 з Росії в Україну сьогодні на сайті досить проблематично. Для уточнення такої інформації, ви можете нам зателефонувати і надати всю наявну вихідну інформацію, озвучити регіон і назва міста або села, де знаходиться тіло померлої людини, і ми точно розрахуємо вартість доставки тіла в Україну. Звертаючись до нас, ви можете бути впевненими в індивідуальному підході до виконання поставленого перед нами завдання і оперативній доставці тіла відповідно до наших домовленостей.

Цілодобова Ритуальна служба "Ритуал Спецвантаж" в Києві завжди готова оперативно доставити вантаж 200 з Росії в Україну ; при необхідності замовлення ритуального транспорту - телефонуйте прямо з сайту, цілодобово.

Також ми пропонуємо ритуальні перевезення по Україні, які можуть бути виконані на катафалках різного рівня, а також вантажопасажирському транспорті. Наші співробітники постійно стикаються з подібним завданнями, і саме тому в кожній окремій поїздці вони оперативно, уважно і максимально відповідально виконують покладені на них зобов'язання. Водії нашого транспорту відмінно орієнтуються не тільки в маршрутах нашої країни, а й зарубіжжя, що спрощує і прискорює процес перевезення незалежно від дальності місцезнаходження міста або села, в яких знаходиться тіло померлого людина і відстані, яке необхідно проїхати.

Додатково ми проводимо похорон в Києві будь-якого рівня і статусу. Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте фахівцям нашого ритуального бюро.