Раптова смерть людини за межами України є неповторним ударом для його ближніх і завжди вводить родичів в паніку. Зазвичай в цих випадках, близькі родичі померлого губляться і не знають, що їм робити далі: куди дзвонити і до кого звертатися з питання організації транспортування померлого з-за кордону в Україну. Ритуальна служба "Ритуал Спецвантаж" в Києві з величезним досвідом, оперативно організовує і виконує транспортування померлих з-за кордону в Україну. Наші кваліфіковані фахівці цілодобово надають консультації безкоштовно і завжди підкажуть недорогий спосіб доставки тіла померлого на батьківщину в найкоротші терміни.

Міжнародні ритуальні послуги: висока якість, надійність та оперативне вирішення всіх питань цілодобово

Надаючи послуги з міжнародних перевезень померлих з-за кордону в Україну вже довгий час, ми можемо з упевненістю сказати, що компанії, які надають такі послуги, вибирає більшість. Чому? Вся справа в тому, що організувати і виконати всі необхідні процедури з транспортування тіла досить складно, особливо в тих випадках, коли рідні померлого не тільки не знають мову країни, в якій знаходиться тіло, а й жодного разу не виїжджали за кордон. Це дуже складне організаційний процес виконується фахівцями оперативно і якісно тільки тому, що наші співробітники мають у своєму розпорядженні усіма необхідними знаннями, досвідом і навичками, які дозволяють домовитися з представниками ритуальних агентств в інших країнах; простежити за тим, як виконуються необхідні медичні процедури, а також проконтролювати правильне заповнення і оформлення супровідних документів при перевезенні померлих за кордоном в Україні. І хоч з першого погляду здається, що зробити це легко, досить один раз взяти участь в організації та проведенні похорону в нашій країні, щоб зрозуміти у скільки разів складніше це зробити в інших країнах.

Перевезення померлих за кордоном в Україні

Тільки оформлення документів для подальшого транспортування померлого може зайняти багато часу, особливо, якщо в планах транспортування труни на авіатранспорті. Але і транспортування по сухопутному шляху вимагає виконання всіх умов, озвучених країною, в якій загинула людина і через які тіло померлого буде перевозитися. Саме знання всіх тонкощів і нюансів дозволяє нам швидко вирішити можливі проблеми і попередньо підготувати все те, що може знадобитися в процесі транспортування труни. Наші співробітники супроводжують труну з померлим під час всього процесу транспортування, що дозволяє своєчасно вирішити виникаючі проблеми, виправити документи, а також надавати актуальну інформацію родичам померлого, де конкретно знаходиться вантаж 200 в даний момент. Ми намагаємося повністю забрати всі турботи на себе, щоб в зайвий раз не смикати родичів і не мучити їх питаннями та уточненнями. Делікатність до клієнтів з нашого боку - це мінімум емоцій і переживань з організації перевезення з-за кордону в Україну у них.

Транспортування померлих по Європі фахівцями нашої компанії

Штат досвідчених співробітників нашої компанії може виконати ряд робіт і надати перелік послуг, які пов'язані з перевезенням тіла померлого з однієї країни в іншу. Причому, це може бути не тільки доставка тіла в Україну, а й навпаки - вивезення тіла померлого в Україну людини на його батьківщину. Кожен окремий випадок обговорюється з урахуванням всіх особливостей смерті людини і вимог держави, в якому він помер, до процедури реєстрації, оформлення та узгодження документів для його транспортування. Ми допоможемо вам у цьому, виконавши всі необхідні умови швидко, якісно і без зайвих питань.

Доставка померлих з Європи в Україну здійснюється нашими фахівцями з урахуванням всіх важливих моментів:

  • Прямий контакт з ритуальними агентами країни, в якій загинула людина;
  • Проведення і контроль медичних маніпуляцій з тілом, які вимагає країна відправник і перевізник (авіаслужби, наприклад);
  • Оформлення свідоцтва про смерть, а також іншої необхідної документації;
  • Оформлення митних документів, необхідних для перевезення тіла через кордон;
  • Надання спецтранспорту на вибір для перевезення тіла. При бажанні замовника, додатково ми займаємося відправкою вантажу 200 літаком; Супровід вантажу 200 при доставці з Європи на літаку, також входить до переліку надаваних нами послуг і може бути замовлено додатково;
  • Зустріч вантажу 200, доставка до місця проведення відспівування, а потім і на кладовищі. Виконання всіх похоронних процедур;
  • Психологічна підтримка і допомога у виборі всіх необхідних процедур і визначення способу транспортування вантажу 200. Представлення інтересів родичів померлої людини в інших країнах.

Перевезення померлих за кордоном в Україні

Ви можете спокійно довірити цей складний процес Ритуальній службі "Ритуал Спецвантаж" в Києві. Ми виконуємо його швидко і якісно, ​​а вам, як родичу померлого людини, може бути складно в емоційному плані організуватися і виконати всі необхідні процедури і маніпуляції. Якщо ви збираєтесь підтримувати труну з померлим чоловіком з країни в країну, ми обговоримо таку можливість. Вартість перевезення померлого з Європи в Україну залежить від багатьох факторів. Перш за все, це країна, звідки необхідно привезти труну, її місцезнаходження, дальність від України. Наступним важливим фактором є вибір додаткових послуг при транспортуванні, які ви можете побачити в нашому прайсі і замовити. Важливим фактором також є вибір ритуального транспорту, який перевозитиме труну. Найдорожчим способом транспортування вантажу 200 є його доставка на літаку.

Якщо у вас з'явилися додаткові питання, і ви хочете їх обговорити - зателефонуйте нашим співробітникам, і вони допоможуть вам визначитися з усіма важливими питаннями. Також, ви можете відвідати наш офіс Ритуальній служби "Ритуал Спецвантаж" в Києві, щоб побачити варіанти наявного транспорту, обговорити наші можливості і узгодити процес транспортування тіла померлої людини з однієї країни в іншу. Для оформлення перевезення померлих за кордоном в Україні, звертайтеся до професіоналів.