Чи може кожна Ритуальна служба в Києві запропонувати сьогодні транспортування покійного людини з одного міста в інший або навіть привезти його з іншої країни? Цілком можливо, що запропонувати може, але чи може забезпечити при цьому дотримання всіх умов такого транспортування, запропонувати гідний супровід вантажу 200, а також при необхідності оформити митні документи, не затримуючи довго на кордоні автомобіль з труною? Відповідей за переліком пропонованих послуг по всіх компаніях у нас немає, але ми можемо гарантувати вам, що в свою чергу можемо запропонувати повний комплекс ритуальних послуг за прийнятною вартістю і в стислі терміни з наданням того транспорту, який підійде за всіма необхідними параметрами і функціональності.

Цілком можливо, що транспортні ритуальні послуги по Україні вже перейшли на рівень вище за якістю обслуговування та асортименту пропонованих послуг, але все одно оновити свій транспортний парк і пропонувати ритуальний транспорт ВІП статусу - сьогодні, може не кожна похоронна компанія. Ми пропонуємо вам звернути увагу на наші пропозиції, адже в нашому автопарку досить автомобілів і вантажопасажирських автобусів, які можуть забезпечити оперативну і надійну доставку померлих по Україні і країнам зарубіжжя. Ми пропонуємо повний комплекс ритуальних послуг і, звертаючись до нас, ви отримуєте високоякісний сервіс і повноцінну консультаційну підтримку.

Замовити ритуальний транспорт в Україні

Ритуальні перевезення по Україні: надійність, висока якість послуг та індивідуальний підхід

Нашим фахівцям доводиться досить часто відповідати на питання, які задають нам клієнти. І ми постаралися зібрати найпопулярніші для того, щоб відповісти на них.

 1. Якщо замовити ритуальний транспорт в Україні, чи можна відправитися за померлим чоловіком в інший регіон України?
 2. Чи можна замовити ВІП катафалк для зустрічі вантажу 200 в аеропорту?
 3. Як здійснюється перевезення тіла померлого в інше місто? Чи дотримуються всі умови перевезення для забезпечення цілісності і збереження тіла померлої людини?
 4. Як давно ви займаєтеся перевезеннями і чи можете гарантувати своєчасність виконання послуги доставки тіла померлого по Україні?
 5. Який ритуальний транспорт ви можете запропонувати для перевезення померлої людини?
 6. Яка середня вартість перевезення вантажу 200 по Україні?

Звичайно ж, питань набагато більше, але ці найпопулярніші і ми хочемо відповісти на них. Якщо вас щось зацікавить додатково - наші ритуальні агенти дадуть відповідь на будь-яке вас питання і допоможуть визначитися з вибором найбільш підходящого Катафальні транспорту для кожного конкретного випадку.

Відповіді:

 1. Так, ми надаємо транспорт для транспортування небіжчика в інше місто або його доставки в будь-яке місто України.
 2. Ви можете замовити будь-який з пропонованих нами видів ритуального транспорту для зустрічі вантажу 200 в аеропорту, включаючи катафалки ВІП статусу або звичайні вантажні автобуси.
 3. Для збереження цілісності тіла померлої людини його необхідно забальзамувати або возити в спеціальних умовах в транспорті, располагающем рефрижераторною системою. У нас в наявності є такий транспорт; значить, ви можете замовити ритуальний транспорт в Україні - саме у нас, для транспортування померлої людини в будь-який, навіть самий віддалений куточок України.
 4. Ми займаємося ритуальними послугами та доставкою тіл померлих людей тривалий час - більше 20 років і готові забезпечити своєчасність і оперативність доставки тіла в будь-яке місто України, де планується його відспівувати, проводити похоронний процес або ховати.
 5. Доставка труни і людей здійснюється на комфортабельному вантажному або вантажопасажирському транспорті або катафалках. Все залежить від побажань замовника, який займається організацією і проведенням похорону.
 6. Ціна на перевезення померлого залежить від безлічі факторів: дальності поїздки, типу обраного автомобіля для транспортування тіла, потреби в рефрижераторі, складності виконання перевезення з-за кордону і т.п. В кожному окремому випадку вартість доставки вантажу 200 прораховується індивідуально і узгоджується з замовником.

Замовити ритуальний транспорт в Україні

Ми намагаємося йти в ногу з часом і своєчасно реагуємо на запити наших клієнтів, інтенсивно впроваджуючи нові ритуальні послуги до переліку своїх пропозицій. Ми намагаємося бути максимально комунікабельними, толерантними і в той же час ненав'язливими. Втрата близької людини - це сильний стрес і деколи він дається дуже важко. Дуже важливо в таких моментах не тиснути на родичів і передбачати їх прохання і бажання. Ми завжди готові виконати ваші побажання, включаючи поїздку в іншу країну для доставки труни з тілом померлої людини до нього на батьківщину, додому - в Україну.

Реалізація транспортування померлої людини попередньо обговорюється з його родичами, щоб в подальшому не виникло проблем або ексцесів. Ми готові допомогти вам в цей складний період життя. Замовити ритуальний транспорт в Україні, ви можете цілодобово в офісі Ритуальній служби "Ритуал Спецвантаж" в Києві.