Необхідно терміново і без проблем доставити тіло померлої людини з будь-якої країни ближнього або далекого зарубіжжя в Україну? В даному випадку ми рекомендуємо вам звернути увагу на можливість транспортування померлих літаком, яка може бути організована і влаштована фахівцями ритуальних бюро м.Києва. На сьогоднішній день це найбільш оперативний, безпечний і зручний спосіб, який має масу переваг і характеризується лише одним недоліком - більш високою вартістю в порівнянні з перевезеннями померлої людини наземним або водним транспортом.

Ритуальна служба "Ритуал Спецвантаж" в Києві пропонує повний комплекс ритуальних послуг, який може знадобитися в тому випадку, якщо вас зацікавила перевезення вантажу 200 літаком.

До цього переліку входять:

  • Оформлення документів на вантаж 200 в країні, в якій загинула людина і в приймаючій країні для доставки померлого літаком в Україну;
  • Контроль проведення всіх необхідних медичних маніпуляцій з тілом для безперешкодного перетину кордону та підготовка всіх документів для доставки померлого літаком в Україну;
  • Узгодження часу і дати перевезення тіла літаком в Україну;
  • Залучення спецтранспорту - катафалка або вантажно-пасажирського автобуса для доставки тіла в аеропорт і з аеропорту в місце, де відбуватиметься похорон;
  • Митне оформлення вантажу 200, яке в багатьох випадках є складним і довгим, якщо цією процедурою займаються не професіонали;
  • Супровід вантажу 200 до аеропорту і в процесі перевезення померлого літаком в Україну.

Доставка померлого літаком в Україну

Доставка померлого літаком по всьому світу здійснюється за допомогою міжнародних авіаліній, маршрути яких підбираються фахівцями нашого ритуального бюро "Ритуал Спецвантаж" в Києві індивідуально в залежності від того, де саме помер чоловік. Завдяки великому досвіду проведення подібних процедур, а також отриманими в подібних процесах навичкам, кожен наш замовник отримує повний комплекс ритуальних послуг і не приймає участі в процесі перевезення вантажу 200 на Україну. Таким чином, довіряючи таку складну процедуру нашим фахівцям, наші замовники отримують повний комплекс ритуальних послуг з перевезення тіла з інших країн літаком в Україну.

Як здійснюється перевезення померлих в Україні сьогодні?

Проведення самого процесу підготовки тіла до перевезення має на увазі не тільки здійснення всіх необхідних медичних маніпуляцій з ним, але і митне оформлення всіх необхідних документів на території чужої країни. Не знаючи всіх необхідних нюансів і особливостей проведення даних процедур, дуже складно розібратися в тонкощах здійснення подібних процесів. І людині, мало розбирається в цьому, а також погано знає мову країни, з якої він забирає померлого, дуже складно. Особливо це актуально, коли доводиться займатися організацією перевезення тіла близької людини і емоції переважають над здоровим глуздом. У таких випадках прийнято звертатися до професіоналів Ритуальної служби "Ритуал Спецвантаж" в Києві.

Саме тому, організація перевезення померлих літаком в Україну фахівцями Ритуальної служби "Ритуал Спецвантаж" в Києві так актуальна і затребувана. Досить оформити замовлення на доставку померлого літаком в Україну для того, щоб не контролювати кожен крок відповідних інстанцій, що оформляють документи, а також ритуальних агентів, які проводять необхідні процедури на території іншої держави. Всі турботи про організацію та проведення транспортування тіла з іншої країни в Україну наші фахівці беруть на себе, а ви лише отримуєте послуги, які замовляли в повному обсязі.

Якщо вас цікавить транспортування вантажу 200 з-за кордону, ми готові не тільки надати повноцінну професійну консультацію, а й допомогти вам в проведенні даної процедури без зайвих питань. Ритуальна служба "Ритуал Спецвантаж" в Києві працює цілодобово; при необхідності доставки померлого літаком в Україну - звертайтеся до професіоналів. Ви заощадите час, гроші і з упевненістю і в повному спокої отримаєте бажаний результат.