Смерть людини в ДНР і бажання родичів поховати його десь в іншому місці - не рідкість і не виняток. Досить часто виникає потреба в доставці тіла померлого в місце, де він народився, жив зі своєю сім'єю або заповідав бути похованим. Саме тому ритуальне бюро "Ритуал Спецвантаж" в Києві пропонує можливість кожному бажаючому поховати свого рідного в будь-якому куточку України і при цьому не відчувати дискомфорту від незнання які саме слід оформляти документи, де замовляти транспорт для перевезення труни з тілом і як перетинати пункти пропуску. Одним з перших етапів, з яким варто знати, щоб провести цю транспортування є оформлення документів, необхідних для перевезення померлих з ДНР в Україні.

Причому робити це слід саме в ДНР, а поїхати туди не всякий зможе зважаючи на завантаженість на роботі і особливою пропускній системі на КПП. Саме тому наша компанія "Ритуал Спецвантаж" в Києві пропонує зайнятися виконанням оформлення документів і доставки труни з тілом співробітниками саме нашої компанії. Ми зможемо виконати необхідний обсяг робіт в стислі терміни і привезти вашого рідного людини, щоб ви змогли його поховати в місці, де він народився або виріс. Для проведення транспортування з ДНР в Україні ми підготуємо все необхідне і ритуальні аксесуари в тому числі. Ви зможете вибрати труну, одяг, а також інші ритуальні атрибути, з якими ми вирушимо за померлим чоловіком. Ми привеземо його готового до похорону, а це значить, істотно скоротимо час проведення підготовчих маніпуляцій на місці.

Перевозка умерших из ДНР в другие города Украины

Перевезення померлих з ДНР по Україні компанією "Ритуал Спецвантаж" в Києві

Наша діяльність передбачає виконання повного комплексу ритуальних послуг, які можуть знадобитися в процесі. Серед найосновніших:

 • Оформлення всієї необхідної документації для оформлення свідоцтва про смерть людини;
 • перевезення померлих з ДНР в інші міста України на транспорті нашого ритуального бюро;
 • підготовка тіла до перевезення: бальзамування, вибір труни, одягу і взуття;
 • організація і проведення похорону в вашому місті.

Ми гарантуємо безпечну доставку померлих з ДНР в будь-яке місто України і надаємо можливість рідним і близьким своєчасно попрощатися зі своєю коханою людиною. Якщо вам потрібно перевезти померлої людини, і ви не знаєте, як це зробити, пропонуємо вам ознайомитися з переліком пропонованих нашою компанією послуг. Ми можемо відправитися за тілом людини в будь-який час доби, забезпечивши своєчасність його доставки в будь-який куточок нашої країни. Для того, щоб почати роботу оформите бронювання ритуального транспорту для доставки померлого з ДНР в Україні, і ми приступимо до виконання своїх обов'язків. Ми надамо перелік наявного у нас в наявності ритуального транспорту, і ви зможете підібрати найбільш підходящий для цих цілей катафалк або автобус в залежності від ваших запитів.

Ритуальні агенти "Ритуал Спецвантаж" в Києві зберуть необхідний пакет документів, які знадобляться для перевезення померлих з ДНР в інші міста України:

 • Довідка про смерть померлої людини, яка видається поліцією, органами місцевого самоврядування та медучреждением;
 • У разі смерті внаслідок кримінального правопорушення, має бути оформлена довідка з органів прокуратури;
 • Документ з СЕС, який підтверджує відсутність інфекційних захворювань у померлої людини;
 • Довідка про бальзамування тіла, виконана перед транспортуванням труни з тілом;
 • Довідка про не здійснення - підтвердження відсутності в труні сторонніх предметів;
 • Переклад паспортних даних;
 • Договір-квитанція про виконання послуги з перевезення тіла померлого людини з ДНР в Україні ритуальним бюро "Ритуал Спецвантаж".

Одним з найбільш важливих етапів підготовки тіла до перевезення, що здійснюватиметься є його бальзамування - як можливість зберегти тіло людини, запобігти його природне руйнування і забезпечити впізнаваність для рідних і близьких. Бальзамування тіла померлого виконується нашими досвідченими співробітниками, які розбираються у всіх цих тонкощах і можуть якісно виконати роботу. Після проведення всіх маніпуляцій важливо підібрати цинковий контейнер, в якому буде перевозитися труну з тілом, і запаяти його. Після запаювання слід оформити довідку-підтвердження про запайке. Знаючи всі ці тонкощі і особливості виконання перевезення такого формату, можна впоратися з поставленим перед нами завданням - сучасно доставити тіло померлої людини в Україні.

Перевозка умерших из ДНР в другие города Украины

Які пропускні пункти перетинає спецвантаж 200, вирушаючи в Росію?

 • КП Гнутове;
 • КП Зайцеве - напрямок Бахмут;
 • КП Георгіївка - напрямок Курахово;
 • КП Новотроїцьке - напрямок Маріуполь.

Ви можете замовити катафалк для перевезення труни з тілом померлого в будь-яке місто України від справжніх професіоналів, які спеціалізуються на наданні подібних послуг і чітко знають, як виконувати його. Рекомендуючи звернутися до фахівців, ми розуміємо, наскільки складно іноді виходить виконати транспортування труни з тілом померлого, перетинаючи КПП і забезпечити наявність усіх необхідних документів, щоб не волати зайві питання як на тій, так і на нашому боці. Якщо ваша рідна людина помер в ДНР і вам хочеться привезти його в Україну, ми допоможемо зробити це без зайвого стресу і хвилювань. Наявність власного автопарку транспорту для проведення перевезень подібного типу дозволяє нам підібрати оптимальний з них.

Перевезення померлих з ДНР в інші міста України трохи відрізняється від подібного процесу без перетину КПП. Саме тому краще довірити її професіоналам, які точно знають як, в якій ситуації і яким способом слід виконувати цю перевезення. Для оформлення необхідних документів доведеться обговорити тонкощі смерті людини, зустрітися з представниками кількох інстанцій і, можливо - поїздити по території ДНР. Ми готові до будь-яких ситуацій і маємо досвід у вирішенні кожної з них. Довіряючи нам доставку тіла в Україну, ви можете бути спокійними, так як ми доставимо його в строго в зазначені терміни.

Організація перевезення труни з тілом компанією "Ритуал Спецвантаж" в будь-яке місто України

Перш за все, нам необхідно купити цинкову труну для транспортування труни з тілом з ДНР в Україну, щоб забезпечити збереження і недоторканність тіла за допомогою його спеціальної запаювання. Для виконання оформлення перевезення померлого нам знадобиться паспорт замовника (родича померлого); також він знадобиться, якщо родич вирішить супроводжувати його протягом усього перевезення з ДНР в Україні. Ми пропонуємо виконання ритуальних послуг під ключ і транспортування труни з тілом в тому числі. Саме тому, надаючи нам можливість допомогти вам, ви можете спокійно готуватися до похорону, не приділяючи багато уваги часу зі збору документів. Всім цим займаються ритуальні агенти компанії "Ритуал Спецвантаж" в Києві.

Надаючи свої послуги на цілодобовій основі, ми готові доставити труну з тілом з ДНР в будь-яке місто України. Вартість перевезення померлого з ДНР в будь-яке місто України залежить від дальності поїздки, складності її реалізації та інших важливих нюансів, які озвучуються в індивідуальному порядку. Ми готові виконати поставлені перед нами завдання в стислі терміни і допомогти вашому рідному людині повернутися на батьківщину, щоб бути похованим в тому місці, де він народився, виріс або заповідав бути відданим землі.

Працюючи з професіоналами компанії "Ритуал Спецвантаж" в Києві, ви мінімізуєте можливі потенційні ризики, економите час і гроші і будете впевнені, що тіло померлого прибуде до часу похорону без запізнень.