При смерті людини в іншій країні або навіть на іншому континенті необхідно підшукувати оптимальні шляхи доставки його тіла на батьківщину. Якщо країна, в якій він помер, знаходиться в доступній близькості і єдиним недоліком залучення наземного транспорту є час, що витрачається на перевезення померлого за кордоном, то в даному випадку можна скористатися послугами авіаперевізника і доставити вантаж 200 літаком. Якщо ж смерть настала в країні, розташованій у великій віддаленості від України, то єдино вірним вибором способу перевезення стане транспортування вантажу 200 в Україні літаком. Цей варіант підходить у тих випадках, коли необхідно терміново доставити труну з тілом, встигнути до призначених похорону або часу, на яке збираються родичі з усіх куточків світу. Також, цей спосіб перевезення вибирають в тому випадку, якщо бажання очікувати доставки померлого або залучати наземний транспорт - немає.

Доставка вантажу 200 літаком

Перевезення вантажу 200 з усього світу в Україну літаком - хоч і оперативний за часом, але складний технічно і організаційно питання, тому виконувати його слід, або ретельно підготувавшись і вивчивши його теоретичні аспекти, або передоручивши це завдання професіоналам, які мають солідний досвід в авіадоставка померлих. Доставка вантажу 200 з-за кордону в Україну літаком можлива практично з будь-якої країни з залученням досвідчених фахівців. Ритуальна служба "Ритуал Спецвантаж" в Києві пропонує повний комплекс ритуальних послуг, які можуть знадобитися в процесі організації і проведення транспортування тіла з будь-якої країни, оформлення необхідних документів, а також узгодження всіх нюансів з інстанціями, що мають відношення до перевезення померлого з-за кордону.

Доставка вантажу 200 літаком

При підготовці тіла для його транспортування по повітрю проводиться кілька маніпуляцій і дій з тілом і труною, без яких його не приймуть на борт літака. Наприклад, обов'язкове запаювання труни в цинковій ящику або в дерев'яному, але з цинковим вкладишем всередині. Співробітники компанії "Ритуал Спецвантаж" в Києві знають всі важливі аспекти проведення доставки вантажу 200 - тому довіряючи таку задачу їм, ви позбавляєте себе від хвилювань, тривог, нервів і довгого очікування.

Етапи підготовки і проведення послуги перевезення вантажу 200 з усього світу в Україну літаком:

 • Зустрітися з усіма представниками інстанцій, що готують документи померлої людини для реєстрації його смерті на батьківщині і виконання процесу транспортування вантажу 200 літаком.
 • Підготувати труну для перевезення тіла, а також дерев'яний ящик з оцинкованим металевим вкладишем.
 • Зібрати документи, які знадобляться для супроводу тіла: свідоцтво про смерть офіційно зареєстрована, довідку з дозволом транспортування померлого, довідку про невложеніі заборонених предметів в труну з тілом.

Доставити труну з тілом в аеропорт Бориспіль в Києві - слід завчасно, бажано за 5-6 годин, щоб була можливість оформити всі необхідні документи. Ціна транспортування вантажу 200 літаком залежить і від того, чи буде цей вантаж хтось супроводжувати; в такому випадку витрати підвищуються, але без гострої необхідності цією послугою можна не скористатися. Документи для перевезення вантажу 200 в Україні літаком оформляються з урахуванням вимог приймаючої сторони, а також митної служби вантажного терміналу аеропорту тієї країни, звідки цей вантаж відправляється. Наші агенти ритуальної служби виконують весь цикл робіт, які можуть знадобитися в тому випадку, якщо померла людина, навіть якщо це сталося в іншій країні. І якщо ви плануєте повернути його тіло на батьківщину, але не знаєте, як це організувати - ми допоможемо вам.

Доставка вантажу 200 літаком

Вартість доставки вантажу 200 літаком

Щоб дізнатися повну ціну доставки вантажу 200 літаком необхідно зв'язатися з агентами ритуального бюро і озвучити всю наявну у вас інформацію. І, тільки виходячи з отриманих даних, ритуальний агент може озвучити вартість і терміни виконання цього завдання. У кожному з випадків опрацьовується індивідуальний логістичний маршрут, підбирається найбільш зручний варіант стикування за часом, а також прийнятна вартість пропонованих послуг перевезення вантажу 200 літаком. Але в кожному із звернень - сума авіадоставки буде різна. Виняток - за умови доставки декількох тіл померлих одними і тими ж маршрутами в один і той же час.

Цілодобова ритуальна служба "Ритуал Спецвантаж" в Києві надає повний комплекс ритуальних послуг, пов'язаних з доставкою тіла з будь-якої точки земної кулі. При доставці труни можуть обговорюватися індивідуальні умови перевезення, серед яких може зустріти необхідність в спеціальному цинковій мусульманському гробі з ритуальним саваном або спеціальної запайке оловом. При виконанні доставки труни з тілом з інших країн, наші агенти ритуальної служби можуть вилетіти в країну призначення і організувати там, все що необхідно. Також на території цих держав можуть працювати наші представники, які організовують оперативну доставку вантажу 200 літаком, а ми організуємо зустріч труни з тілом в аеропорту Бориспіль в Києві і транспортуємо його до місця призначення.

Доставка вантажу 200 літаком в інші країни

Якщо людина померла на території України і труну з його тілом необхідно відправити за її межі ритуальна служба "Ритуал Спецвантаж" в Києві оперативно організовує відправку вантажу 200 літаком з аеропорту Бориспіль, виконавши це на належному рівні. Відправлення вантажу 200 з Києва літаком здійснюється з урахуванням всіх вимог приймаючої країни і підготовки необхідних документів, які будуть супроводжувати такий особливий вантаж і допоможемо оформити необхідні документи на місці. Надаючи ритуальні послуги вже більше 20 років, ми стикалися з необхідністю у відправці вантажу 200 з аеропорту Бориспіль в усі країни світу, тому маємо солідним досвідом і маємо все необхідне в розпорядженні для виконання цієї послуги.

Для зручності наших замовників виконується відправка і зустріч вантажу 200 з Києва літаком цілодобово, що дозволяє економити час і доставити труну з тілом померлого до похорону. На території України ми проводимо всі необхідні маніпуляції з тілом, підбираємо труну і ящик з оцинковкой, а також оформляємо митні документи в вантажному терміналі аеропорту. Доставка вантажу 200 літаком здійснюється у вантажному відсіку транспорту і при наявності повного пакету документів для супроводу - це обов'язкова умова авіакомпаній. Щоб дізнатися точні ціни на транспортування вантажу 200 літаком, а також додаткові послуги, які можуть знадобитися при організації цього процесу, зателефонуйте в наш ритуальне бюро. Ми індивідуально підходимо до кожної заявки, розуміючи наскільки важливо для родичів повернути їх рідну людину додому, щоб поховати його на батьківщині.

Доставка вантажу 200 літаком

Доставка вантажу 200 літаком з будь-якої країни світу для наших співробітників - посильне завдання, з якою вони можуть впоратися з професійним підходом. Зробити це самостійно, не маючи навичок, необхідної інформації та можливості відвідати країну, в якій помер ваша рідна людина - практично нереально. Зустріч вантажу 200 в аеропорту Бориспіль в Києві можлива будь-яким підходящим транспортом: вантажопасажирських автобусом, вантажним мікроавтобусом або розкішним катафалком. Ви можете самі вибрати і забронювати найбільш підходящий транспорт на похорон, а також замовити повний комплекс ритуальних послуг - звернувшись до наших агентів.

Компанія Ритуал Спецвантаж в Києві, організовує розшук і оперативне повернення останків тіл громадян України з будь-якої точки світу. В спектр наших послуг входить організація поховання померлого (поховання і кремація покійного).

Згідно з міжнародними санітарним вимогам, при доставці вантажу 200 літаком - тіло померлого поміщається в герметичний цинковий контейнер.

Ціна витрат по організації перевезення вантажу 200 літаком

 • AWB авіанакладна,
 • упаковка вантажу 200 плівка,
 • герметизація цинком,
 • апостиль (легалізація) св. про смерть,
 • спеціальний цинковий контейнер,
 • оформлення документації на транспортування вантажу 200,
 • митне оформлення вантажу 200,
 • доставка вантажу 200 в аеропорт Бориспіль в Києві,
 • отримання необхідних документів,
 • оформлення вантажу 200 на вантажному терміналі аеропорту Бориспіль.

Вартість всіх цих перерахованих послуг з організації відправки вантажу 200 сьогодні, становить: 9600 грн.

Наявність Сертифікату на право продажу авіаційних перевезень по доставці вантажу 200 дозволяє нашій компанії укладати прямі Договору про співпрацю з провідними авіакомпаніями:

Lufthansa, MAУ, Turkish Airlines, KLM, AirFrance та інші.

Доставка вантажу 200 літаком

Ціна доставки вантажу 200 літаком:

 • авіадоставка в країни СНД - від 5 у.о. за 1кг.
 • доставка вантажу 200 в країни Європи - від 6 у.о. за 1кг.
 • авіадоставка в країни Африки - від 5 у.о. за 1кг.
 • доставка вантажу 200 в США від 8 у.о. за 1кг.

За напрямками транспортування вантажу 200 при загальній вазі, до 150 кг:

 • Алмати 1400 у.е.
 • Астана 1400 у.е.
 • Баку 1400 у.е.
 • Тбілісі 1200 у.е.
 • Єреван 1400 у.е.

Виконуємо доставку вантажу 200 літаком в такі міста РФ:

 • Уфа
 • Астрахань
 • Петербург (Пулково)
 • Москва (Внуково)
 • Самара (Курмачов)
 • Сочі
 • Казань
 • Єкатеринбург (Кольцово)
 • Ростов-на-Дону
 • Новосибірськ (Толмачево)

В вартість доставки вантажу 200 входить: підготовка документації, митне оформлення, ціна авіаперельоту, оформлена авіанакладна, спеціальний цинковий контейнер для транспортування вантажу 200, оформлення на складі аеропорту Бориспіль в Києві, додаткова упаковка контейнера, перевезення труни з тілом з риси р Києва в аеропорт Бориспіль. У разі репатріації вантажу 200 з інших населених пунктів України, додається вартість транспортування труни з тілом до вантажного терміналу аеропорту Бориспіль.

Компанія Ритуал-Спецвантаж в Києві, працюючи цілодобово оперативно виконає доставку вантажу 200 літаком з будь-якої країни світу до України. при необхідності, звертайтеся - і ми завжди допоможемо вам ...