Сьогодні смерть людини за межами України, часто супроводжується великими клопотами, які можуть істотно затягнути час оформлення процедури транспортування та підготовки тіла померлого і всіх необхідних документів для цього. Якщо людина з подібними завданнями не стикався, робити послідовні кроки в разі смерті людини в Чехії - дуже складно. І особливо складно зробити це в чужій країні.

Чехія, як і багато інших країн Європи, приймає наших співгромадян на навчання, роботу, та й просто в гості в якості туристів. Тому і сумні звістки в українські сім'ї приходять звідти час від часу. Людина може померти своєю смертю, стати жертвою страшної хвороби або випадкового збігу обставин і піклуватися про його доставку на батьківщину - в Україну, припадає його рідним і близьким. А вони в свою чергу звертаються в спеціалізовані ритуальні агентства - такі як наше - Ритуал Спецвантаж в Києві, щоб ми допомогли їм впоратися з цим складним завданням і доставити вантаж 200 з Чехії в Україну.

Транспортування вантажу 200 з Чехії в Україну

Своєчасна репатріація померлих з Чехії виконується в тому випадку, якщо відповідально підготуватися до майбутнього процесу і врахувати всі вимоги країни, в якій загинула людина. Не знаючи мови, розташування інстанцій і місцевості зробити це без затримок досить складно: необхідно добре вникнути в особливості, а при повному нерозумінні - звертатися в посольство, що теж займає багато часу, яке доводиться витрачати на ці процедури. Щоб позбавити себе від таких складнощів і стресів, надайте виконання даної послуги співробітникам Ритуал Спецвантаж в Києві, в такому випадку перевезення труни з тілом з Чехії в Україну прискориться і буде виконана оперативно і на гідному рівні.

Транспортування вантажу 200 з Чехії в Україну

Наше ритуальне бюро спеціалізується на транспортуванні вантажу 200 з Чехії в Україну з усіх країн Європи, надаючи високоякісні ритуальні послуги. Маючи в своєму розпорядженні власний автопарк катафалків для перевезення вантажу 200 з Європи, ми підбираємо найбільш підходящий ритуальний транспорт в кожному окремому випадку, враховуючи дальність і особливості відправки, а також окремі побажання замовників перевезення. Для своєчасної доставки тіла в Україну послуга перевезення померлого виконується цілодобово. Знаючи специфіку та особливості міжнародного транспортування вантажу 200, ми демонструємо щире розуміння ситуації і індивідуальний підхід до виконання покладених на нас завдань.

Що необхідно для відправки вантажу 200 з Чехії в Україну?

Смерть за кордоном передбачає збір повного пакету документів на померлої людини, без яких неможлива буде не тільки його відправка в Україну, а й сам процес поховання. Займаючись ритуальними перевезеннями, ми точно знаємо з чого починати і які документи збирати, щоб вантаж 200 можна було гідно і без затримок відправити на батьківщину. Тільки правильне оформлення документів дозволить вчасно доставити тіло померлої людини в Україні. Згідно з Законодавством Чехії для організації та перевезення тіла необхідно зібрати дані документи і провести наступні процедури:

 • Надати оригінальне свідоцтво про смерть;
 • Оформити довідку про бальзамування тіла померлого;
 • Виконати запаювання труни і підготувати довідку-вкладку, що підтверджує це;
 • Оформити спеціальну довідку і санепідемслужби;
 • Отримати дозвіл з приймаючої країни.

Наша ритуальна служба оформляє і надає відправнику вантажу 200 в Чехії гарантійний лист і конкретні дані одержувача вантажу.

Вартість відправки вантажу 200 з Чехії в Україну

Для кожного звернення індивідуально розраховується вартість доставки вантажу 200 з Чехії в Україну і причина тому - різні особливості смерті людини, його місцезнаходження та інших факторів, про які повідомляють клієнтам. Середня ціна транспортування труни з тілом становить 800 євро. Фахівці ритуального бюро Ритуал Спецвантаж в Києві виконають необхідний обсяг робіт з оформлення необхідних документів, інформаційній підтримці родичів про місцезнаходження труни з тілом, а також доставку тіла в вказане місце похорону.

Що входить до переліку наших послуг:

 • Міжнародні транспортні послуги з перевезення вантажу 200 з Європи в Україну на літаку, вантажопасажирському транспорті або катафалку;
 • Міжнародні транспортні послуги з перевезення вантажу 200 з України в Європу ритуальним автотранспортом;
 • Перевезення померлих людей на ритуальному транспорті по регіонах України;
 • Міжнародні ритуальні перевезення по Європі;
 • Перевезення померлих з Чехії, Німеччини, Польщі, Італії, Нідерландів та Австрії в Україну;
 • Оформлення та реєстрація документів на перевезення вантажу 200.

Наші фахівці організують і виконають всі необхідні процедури оперативно, на високому професійному рівні.

Як доставляють вантаж 200 з-за кордону на літаку?

Процедура доставки труни з тілом на літаку полягає в ретельній підготовці всіх необхідних документів, доставці труни до вантажного відсіку в країні, де помер чоловік і зустрічі його тут - за місцем прильоту з транспортуванням по Україні. По прибуттю тіла в цинковій ящику в аеропорт Бориспіль в Україні, цинковий контейнер расцінковивается, а знаходиться в ящику тіло перекладається в труну, обраний рідними померлої людини. Далі тіло відправляється до місця призначення - в ритуальний зал для прощання з померлим, на кладовищі або в крематорій.

Термін доставки вантажу 200 в Україні з Чехії

Репатріація - відповідальний і не завжди передбачуваний процес, який залежить від особливостей смерті людини, різних обставин і процедури оформлення митних документів. Доставка померлого залежить від дальності місцезнаходження міста чи містечка, де померла людина, наявності або потреби в оформленні всіх необхідних документів, які можуть знадобитися в процесі транспортування вантажу 200. Якщо виходити з досвіду проведених нами раніше транспортувань, то в середньому час доставки займає від кількох днів до 7 днів. В окремих випадках репатріація померлих з Чехії в Україну займає більше тижня.

Транспортування вантажу 200 з Чехії в Україну

Зустріч вантажу 200 з Чехії в Україні

Фахівці нашого ритуального бюро в Києві виконають всі необхідні процедури для того, щоб транспортування тіла з Чехії в Україну пройшла безперешкодно і оперативно. Завдяки наявності необхідних навичок доставки померлих, досвіду в оформленні документів, а також організації процесу транспортування вантажу 200, вони відмінно справляються з покладеними на них обов'язками. До переліку додаткових послуг, які надають співробітники Ріутал Спецвантаж в Києві, входять: зберігання тіла в морзі, підбір і оформлення труни і необхідних ритуальних аксесуарів, вибір ділянки на кладовищі, транспортування труни з тілом до місця відспівування і поховання, а також доставка бажаючих попрощатися з померлим чоловіком. Також наші ритуальні агенти організовують і проводять процедуру прощання з померлим чоловіком відповідно до побажань його родичів. Після процесу поховання або кремації, люди доставляються в місце проведення поминального обіду, яке підбирається і бронюється агентами Ритуальній служби в Києві, за день до похорону.

Фахівці компанії Ріутал Спецвантаж працюють цілодобово для того, щоб оперативно виконати всі необхідні роботи і встигнути до призначеного часу проведення ритуального процесу. Ми доставимо вантаж 200 з Чехії в Україну і проведемо всі необхідні послуги, для того, щоб процедура прощання пройшла на належному рівні. Організація похорону в Києві та Київській області виконується оперативно, якісно з максимально увагою і співчуттям до вашого горя.

Наш цілодобовий телефон для довідок та замовлення ритуальних послуг: +38 063 578-05-01

Важливо! Якщо померлий чоловік був застрахований, його перевезенням та усіма іншими діями по репатріації вантажу 200 з Чехії в Україну займається страхування компанія. Також, вона оплачує всі супутні витрати. Всі документи необхідно перевести на українську мову і завірити у нотаріуса.

Як замовити послуги або отримати консультації?

Вся необхідна інформація є на сайті нашого ритуального бюро в Києві: https://www.gruz200.com.ua

Щоб замовити послуги транспортування вантажу 200 з Чехії в Україну, ви можете зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів.

Працюючи в сфері ритуальних послуг у Києві понад 30ти років, ми якісно і оперативно виконаємо транспортування вантажу 200 з Чехії в Україну, організуємо зустріч вантажу 200 в аеропорту Бориспіль, підберемо місце на кладовищі, оперативно і в в термін доставимо тіло померлого до місця поховання і організуємо поминальний обід в будь-якому районі м.Києва.