Відразу після смерті людини за кордоном і її офіційної констатації, його рідні в Україні отримують інформацію про те, що сталося. При цьому у них уточнюється, як саме вони зможуть забрати тіло померлого, чи будуть його забирати, і кому надаватимуть виконання необхідних ритуальних маніпуляцій на території країни, в якій людина померла. Ритуальні послуги сьогодні представлені в кожній країні в повній мірі, тому проблем з організацією і проведенням похорону не повинно бути. Але для надійності і впевненості в тому, що все буде виконано на належному рівні, найчастіше ритуальні послуги замовляють в Україні і вибирають саме наших співробітників для виконання всіх необхідних процедур на території іншої країни.

Доставка вантажу 200 з-за кордону в Україну: оперативність та індивідуальний підхід

Ритуальне бюро "Ритуал Спецвантаж" в Києві спеціалізується на наданні ритуальних послуг в Україні і за кордоном. Ми маємо в своєму розпорядженні великий автопарк сучасних вантажопасажирських автомобілів і катафалків, який суттєво полегшує процес доставки вантажу 200 з-за кордону в Україну. Не кожна Ритуальна служба в Україні може забезпечити доставку тіла померлої людини з-за кордону і провести похорон на належному рівні. Ми займаємося наданням даних послуг вже тривалий час і можемо забезпечити індивідуальний підхід до кожної заявки, взявши на себе всі організаційні моменти похорону. Тільки досвідчені професіонали можуть впоратися з транспортуванням померлих з Європи в Україну сьогодні, так як існує ряд обов'язкових процедур і перелік необхідних документів, які повинні бути у супроводжуючого вантаж 200 людини.

Міжнародні ритуальні послуги

Міжнародні ритуальні послуги, що надаються нашим ритуальним бюро "Ритуал Спецвантаж" в Києві

  • Спілкування з ритуальними службами та державними інстанціями країни, в якій загинула людина;
  • Узгодження всіх важливих процедурних питань, виконання необхідних маніпуляцій з тілом, а також оформлення документів, які дозволяють перевезення тіла померлої людини через кордон або його вивезення з країни, в якій людина померла;
  • Оформлення всіх необхідних митних документів на кордоні;
  • Супровід вантажу 200 при транспортуванні, або його оправлення з Європи і зустріч в Україні;
  • Надаємо ритуальний транспорт по Європі для перевезення померлого;
  • Проведення похорону на території України, організація і проведення поминок в Києві, облаштування могили і її облаштування;
  • Виробництво могильних пам'ятників, комплексів і ритуальних елементів деталей пам'ятників, для монтажу на могилі.

Нашою компанією виконується доставка тіла з Європи в Україну на самих прийнятних умовах. При бажанні рідних померлої людини, ми надаємо вантажопасажирський транспорт для того, щоб ті могли супроводжувати перевезення тіла з однієї країни в іншу і особисто бути присутнім при виконанні всіх необхідних маніпуляцій. Але такими послугами рідко хто користується: найчастіше все ритуальні послуги сьогодні на території іншої країни, а також на митниці контролюються і виконуватися нашими досвідченими співробітниками. Ми забираємо всі турботи з оформлення документів на транспортування померлого, супроводу вантажу 200 з за кордону в Україну і обговорення важливих нюансів з представниками ритуальних служб тієї країни в якій загинула людина і звідки його необхідно привезти.

Щоб оформити замовлення ритуального транспорту з Європи в Україну, дзвоніть нам цілодобово. Ми відповімо на всі ваші запитання, надамо на вибір катафалк для зустрічі вантажу 200 в аеропорту Бориспіль, наприклад, або запропонуємо транспорт для наземного перевезення тіла по Україні або його доставки з-за кордону або навпаки.